Tipsport aplikace

Nejste zrovna u počítače? Nevadí, sázet můžete kdykoliv a odkudkoliv! Využijte mobilní aplikaci sázkové kanceláře Tipsport.

Mobilní aplikace Tipsport vám zprostředkuje stejný komfort, jako kdybyste sázeli online prostřednictvím webového rozhraní vašeho prohlížeče.

Pohodlně se tak dostanete ke zobrazení všech sázkových příležitostí i k jejich filtrování. V neposlední řadě vám přináší také zvýšení bezpečnosti. Bezpečné sázení je pojem, na který mnoho lidí zapomíná. Buďte si však jistí, že pro sázkovou kancelář Tipsport je právě bezpečí jejich klientů jedním z nejdůležitějších faktorů.

Usnadní vám také přístup k účtu a samotné sázení. Nechybí ani možnost sledování živého vysílání a LIVE sázky. Sázení se tak nemusíte vzdávat ani v momentě, kdy zrovna nemáte přístup k počítači.

K dispozici je mobilní aplikace pro uživatele se systémem Android i iOS. Uživatelé ostatních systémů ale rozhodně nemusí smutnit – mají k dispozici web upravený pro mobilní zobrazení.

Vstupem na internetové stránky získáte pohodlný přístup ke všem sázkám, výsledkovému servisu i dalším důležitým funkcím, bez kterých se správný sázkař jen stěží obejde.

Mobilní aplikace je jen dalším krokem ke flexibilitě a nezávislosti. Už ji máte taky?