Bonus při registraci

Přidejte se ke komunitě sázkařů Tipsportu a získejte 150 Kč na první sázky. Po úspěšné registraci máte navíc šanci na vstupní bonus až do výše 50 000 Kč.


Začít sázet nebylo nikdy snadnější. Vsaďte na jistotu a rozšiřte komunitu sázkařů Tipsportu. Po registraci, kterou lze provést i na některé z mnoha poboček po celé České republice, získáte na vaše hráčské konto bonus v podobě 150 Kč na první sázky, který vám bude okamžitě k dispozici.

Získat můžete také vstupní bonus až do výše 50 000 korun. Ten má ale svá pravidla. Přiznán bude všem sázejícím, kteří se řádně registrují, na své konto vloží první vklad a přijmou zároveň podmínky stanovené společností Tipsport.

Vstupní bonus představuje 100 % hodnoty prvního vkladu, a to ve třech hladinách. Pro výši prvního vkladu 1 000 Kč včetně odpovídá maximální vstupní bonus částce 1 000 Kč. Sázející, kteří jako výši svého prvního vkladu zvolí až 5 000 Kč, mohou získat vstupní bonus až do výše 5 000 Kč.

A konečně, ti hráči, kteří si na hráčské konto v rámci prvního vkladu převedou částku nad 5 000 Kč mohou získat maximální vstupní bonus až do výše zmíněných 50 000 Kč.

Hladiny vstupního bonusu jsou dál stanoveny následovně:

  • V případě prvního Vkladu do 1 000 Kč včetně je pro získání Vstupního bonusu nutné vsadit pětinásobek součtu hodnoty prvního Vkladu na Herní účet a hodnoty Vstupního bonusu. Pro výpočet nároku na bonus se započítávají všechny sázky vsazené na internetu a na pobočkách TIPSPORT a.s., které mají po vyhodnocení minimální celkový Kurz 1,5:1. Pro výpočet nároku na Vstupní bonus se každému Sázejícímu denně započítává součet Vkladů v max. výši 500 Kč.
  • V případě prvního Vkladu do 5 000 Kč včetně je pro získání Vstupního bonusu nutné vsadit sedminásobek součtu hodnoty prvního Vkladu na Herní účet a hodnoty Vstupního bonusu. Pro výpočet nároku na bonus se započítávají všechny sázky vsazené na internetu a na pobočkách TIPSPORT a.s., které mají po vyhodnocení minimální celkový Kurz 2:1. Pro výpočet nároku na Vstupní bonus se každému Sázejícímu denně započítává součet Vkladů v max. výši 2 500 Kč.
  • V případě prvního Vkladu nad 5 000 Kč je pro získání Vstupního bonusu nutné vsadit osminásobek součtu hodnoty prvního Vkladu na Herní účet a hodnoty Vstupního bonusu. Pro výpočet nároku na bonus se započítávají všechny sázky vsazené na internetu a na pobočkách TIPSPORT a.s., které mají po vyhodnocení minimální celkový Kurz 3:1. Pro výpočet nároku na Vstupní bonus se každému Sázejícímu denně započítává součet Vkladů v max. výši 25 000 Kč.

Zdroj: Tipsport a.s., podmínky Vstupního bonusu


Na co ještě čekáte? Založte si účet ještě dnes a zažijte skvělý pocit ze sázení bez toho, aniž byste se museli obávat o vlastní finance.

Komunita sázkařů Tipsportu už čeká.